REZERVOVANÉ Na prenájom 2 izbový byt, Bratislava, Petržalka, Holíčska ul.

REZERVOVANÉ Na prenájom 2 izbový byt, Bratislava, Petržalka, Holíčska ul.

Na prenájom zariadený 2 izbový byt 41,5 m2 + loggia o velkosti 5,5 m2, celkovo 47 m2, Bratislava, Petržalka, Holíčska ulica pri jazere Draždiak.

Byt je po kompletnej rekonštrukcii a nachádza sana 6. poschodí z 12, 2x výťah, prenajíma sa zariadený a vybavený ako je na fotkách.

Pozostáva: zo vstupnej chodby, kúpelne s vaňou spojenej s WC, obývacej izby s kuchynským kútom a pracovne, spálne a loggie.

Byt sa prenajíma so zariadením a vybavením: kuchyňa, rozťahovacia sedačka s taburekami, sklenený stolík, elektrická varná doska, rúra, chladnička, práčka, pracovný stôl, vstavaná skriňa v chodbe, rohová vaňa v kúpelni, manželská posteľ, vstavaná skriňa v spálni.

Je orientovaný západ. Byt je IHNEĎ voľný. Bez zvierat, bez detí.

Vybavenosť v okolí: zástavky MHD s dobrou dostupnosťou do centra mesta, školy, škôlky, potraviny na terase, drogéria, pošta, jazero Draždiak, cyklotrasy.

Cena 440,- EUR/mes. je uvedená bez energií. Energie vrátane elektriky, internetu a TV sú 110,- EUR/mes.. Cena nájmu spolu vrátane energií je 550,-EUR/mes.

Pri podpise zmluvy sa platí nájom za 1 mesiac a depozit vo výške nájmu s energiami. Provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Jantárova cesta, Brančská, Topoločianska, Šintavská, Znievska, Tematínska, Vyšehradská, Beňadická, Betliarska, Panónska cesta.

© 2020 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo