REZERVOVNÉ Na prenájom 1 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Mestská ulica

REZERVOVNÉ Na prenájom 1 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Mestská ulica

Na prenájom 1 izbový byt, 36 m2, Bratislava, Nové Mesto, Mestská ulica, zariadený po čiastočnej rekonštrukcii.

Pozostáva: zo vstupnej chodby, kuchyne s veľkou potravinovou skriňou, kúpeľne s menšou vaňou,väčšej izby a samostatného WC. Okná sú plastové s vnútornými žalúziami, otočené na dve svetové strany.

Prenajíma sa zariadený: 2 x postel, 4ks skríň, pracovný stôl, jedálenský stôl v kuchyni, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, práčka, kúpelňa s menšou vaňou, samostatné WC. Do bytu sa vchádza cez pavlač, ktorá otočená do tichého udržiavaného dvora. Kúrenie je plynové gamatkové (novšie), ohrev vody novým plynovým kotlom so zásobníkom.

Byt sa nachádza na 2 poschodí tehlového bytového domu bez výťahu.

Byt je voľný IHNEĎ k nasťahovaniu

Cena je uvedená bez energií. Cena nájmu je 335,- EUR/mes. + energie 105,- EUR/mes. bez pripojenia internetu a TV (nahlasuje si ich nájomník na seba). Spolu 440,- EUR/mes. vrátane energií. Pri podpise zmluvy sa platí mesačný nájom a depozit vo výške mesačného nájmu s energiami. Provízia je vo výške 1/2 nájmu s energiami.

V blízkosti: potraviny, kaviarne, reštaurácie, hypermarket LIDL, tržnica a OC CENTRAL na Trnavskom mýte, zástavky MHD.

Bytový dom sa nachádza v blízkosti ulíc: Vajnorská, Trnavské mýto, Škultétyho, Družstevná, Moravská, Hlučínska, Sliezska, Robotnícka, Pri starej prachárni, Kalinčiakova, Bartoškova, zimný štadión Ondreja Nepelu.

© 2021 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo