Na prenájom 1 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Malokrasňanská ul.

Na prenájom 1 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Malokrasňanská ul.

Na prenájom novostavba 1 izbový byt 35 m2 s veľkou loggiou, Bratislava, Nové Mesto, Malokrasňanská ulica

Byt sa nachádza v novostavbe Malé Krasňany na 3 poschodí s výťahom s podlahovou plochou bytu 29,32 m2, priestranná loggia o veľkosti 6,31m2, prenajíma sa čiastočne vybavený, prípadne po dohode s majiteľom je možné byt čiastočne zariadiť . Bytový dom je nový, v byte sa ešte nebývalo.

Komplex je na hranici územia Nové mesto, Krasňany – Rača

Pozostáva: zo vstupnej chodby, kúpelne so sprchovým kútom spojeného s WC, izby s čiastočne oddeleným spacím kútom s kuchynskou linkou a loggie s elektricky ovládanými vonkajšími žalúziami.

Byt sa prenajíma s vybavením: kuchynská linka, zabudovaná chladnička, zabudovaná umývačka riadu, teplovzdučná rúra, sklokeramická varná doska, skriňová zostava nadvädzujúca na kuch. linku, deliaca polica so skrinkami, práčka v kúpelni. Byt je vybavený ako je na fotkách.

Je orientovaný do dvora s ihriskom s orientáciou na východ. Parkovanie je verejné.

Vybavenosť v okolí: neďaleká cyklotrasa do mesta, na Kolibu, prípadne smer Svätý Jur – Vajnory cez neďaleké vinice, zástavky MHD (električka 3 min. chôdze), vlaková stanica Bratislava – Vinohrady, potraviny Malina v obytnom komplexe.

Cena 500,- EUR/mes. je uvedená s energiami bez internetu a pripojenia TV, ktoré si nájomník môže prihlásiť na seba (SWAN, optika Telecom). Pri podpise zmluvy sa platí nájom za 1 mesiac a depozit vo výške nájmu. Provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami. 

Byt je voľný IHNEĎ k nasťahovaniu.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Račianska, Pekná cesta, Kadnárova, Horská, Nobelova

© 2019 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo