REZERVOVANÉ Na prenájom 1 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Malokrasňanská ulica

REZERVOVANÉ Na prenájom 1 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Malokrasňanská ulica

Na prenájom novostavba 1 izbový byt 35 m2 s veľkou loggiou, Bratislava, Nové Mesto, Malokrasňanská ulica

Byt sa nachádza v novostavbe Malé Krasňany (neďaleko stanice Vinohrady) na 3. poschodí s výťahom s podlahovou plochou bytu 29,32 m2, priestranná loggia o veľkosti 6,31m2, prenajíma sa čiastočne vybavený. Bytový dom je novostavba odovzdaná v roku 2019.

Komplex je na hranici územia Nové mesto, Krasňany – Rača

Pozostáva: zo vstupnej chodby, kúpelne so sprchovým kútom spojeného s WC, izby s čiastočne oddeleným spacím kútom s kuchynskou linkou a loggie s elektricky ovládanými vonkajšími žalúziami.

Byt sa prenajíma s vybavením: kuchynská linka, zabudovaná chladnička, zabudovaná umývačka riadu, teplovzdučná rúra, sklokeramická varná doska, skriňová zostava nadvädzujúca na kuch. linku, rozkladacia posteľ bez matraca (ten si zabezpečuje nájomca sám), obývačková zostava, deliaca polica so skrinkami, vešiak, botník v chodbe, práčka a sedenie na loggii. Byt je vybavený a zariadený ako na fotkách.

Je orientovaný do dvora s ihriskom na východ. Parkovanie je verejné.

Byt je voľný k nasťahovaniu od 1.10.2022. Bez detí a domácich zvierat.

Cena je uvedená bez energií. Cena nájmu je 400,- EUR/mes. + energie 120,- EUR/mes. (ďalšia osoba + 20,-EUR/mes.) Spolu 520,- EUR/mes. (2 osoby 540,- EUR/mes.) vrátane energií a pripojenia internetu. Depozit vo výške mesačného nájmu, provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

Vybavenosť v okolí: Reding Tower 2, neďaleká cyklotrasa do mesta, na Kolibu, prípadne smer Svätý Jur – Vajnory cez neďaleké vinice, zástavky MHD (električka 3 min. chôdze), vlaková stanica Bratislava – Vinohrady, potraviny Malina, kaviareň  v obytnom komplexe.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Račianska, Nový záhon, Jurská, Pekná cesta, Kadnárova, Horská, Na Grunte, Vavrinecká, Nobelova

© 2022 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo