Na prenájom 1 izbový byt, Bratislava, Dúbravka, Drobného ulica

Na prenájom 1 izbový byt, Bratislava, Dúbravka, Drobného ulica

Na prenájom 1 izbový byt, Bratislava, Dúbravka, Drobného ulica po čiastočnej rekonštrukcii o veľkosti 33 m2, čiastočne zariadený a vybavený. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 6. poschodí z 12 s výťahom.

Pozostáva zo: vstupnej chodby, kúpeľne so sprchovým kútom, Izby, kuchyne a samostatného WC. Orientovaný je na juhozápad.

Byt je zariadený a vybavený: polica na topánky a botník v chodbe, kúpelňa so sprchovým kútom, izba so sedačkou, skriňou, skrinkou pod TV a stolíkom, kuchyňa so stolom, chladnička, sporák, potravinová skriňa. Vybevenie bytu a nábytok ako je na fotkách. Po dohode je možné doplniť do bytu práčku.

Byt je VOĽNÝ ihneď k nasťahovaniu.

Cena je uvedená bez energií. Cena nájmu je 225,- EUR/mes. + energie 155,- EUR/mes. vrátane energií (voda, kúrenie, plyn, elektrika, pripojenie vysokorýchlostného internetu a TV, odvoz smetí, upratovanie spol. priestorov). Spolu 380,- EUR/mes. vrátane energií, pripojenia internetu a TV. Depozit vo výške mesačného nájmu s energiami, provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

V blízkosti: zástavky MHD, obchody, reštaurácie, OC Saratov, športoviská, škola, škôlka.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Saratovská, Sekurisova, Trhová, Nejedlého, Kpt. Jána Rašu, Ušiakova. Lysákova, Bílikova, Žatevná

© 2021 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo