Na predaj pozemok 710 m2, Limbach, Suchý Vrch, okr. Pezinok

Na predaj pozemok 710 m2, Limbach, Suchý Vrch, okr. Pezinok

Na predaj pozemok 710 m2, Limbach, okr. Pezinok. Nachádza sa v lokalite Suchý Vrch.

Pozemok je mierne svahovitý, oplotený s udržiavanou zeleňou s chatou vo vrchnej časti pozemku. Nachádza sa v slepej ulici v tichej lokalite Suchého Vrchu na úpätí Malých Karpát

Prístup do lokality od obce Limbach vzdialenej cca 1 km je po asfaltovej ceste, miestami nespevnenej. Lokalita je pôvodne využívaná ako Chatová oblasť, aktuálne väčšinou celoročne obývaná, kde sa nachádzajú rodinné domy, prebudované, či dostavané chaty. Lokalita je na kopci, slnečná obklopená lesom.

Pozemok sa predáva so staršou využívanou chatou, so súpisným číslom. Chata je drevenej konštrukcie, podpivničená s murovanou pivnicou s krbom.

Chata pozostáva: z terasy, miestnosti s krobom, kuchynského kútu, miestnoti s umývadlom (voda úžitková so spoločného zdroja vody chatovej oblasti využívaná od jari do jesene). Na poschodí je priestor na spanie a skriňa. Je zariadená ako je na fotkách. Využívaná je rekreačne, je možné si ju upraviť na rekreáciu, prerobiť na celoročné bývanie, alebo prípadne na jej mieste postaviť novú stavbu. Celková plocha chaty a pivnice je 50 m2. Zastavaná plocha je chaty 22 m2.

Na pozemku je: zavedená elektrina, staršia žumpa, susedné chaty majú vodu dovedenú vŕtanými studňami, odpad je možný vyriešiť pri stavbe novej chaty, alebo domu prípadne dobudovaním novej žumpy.

Parkovanie je možné priamo na rovinatej časti pozemku za vstupnou bránou.

Obec Limbach je vzdialený 1 km, kde sa nachádzajú obchody, škola, materská škola, kostol, futbalový štadión, vinárstva

Cena je uvedená vrátane provízie, kompletného právneho a poradenského servisu, HÚ nie je možné čerpať na kúpu pozemku.

Pozemok sa nachádza v blízkosti obcí: Pezinok, Vinosady, Modra, Modra – Harmónia, Kučišdorfská Dolina, Svätý Jur, Slovenský Grob, Viničné

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo