Na predaj pozemok 710 m2, Limbach, Suchý Vrch, okr. Pezinok

Na predaj pozemok 710 m2, Limbach, Suchý Vrch, okr. Pezinok

Na predaj pozemok 710 m2, Limbach, okr. Pezinok. Nachádza sa v lokalite Suchý Vrch.

Pozemok je mierne svahovitý (veľmi mierny svah), oplotený s udržiavanou zeleňou a chatou vo vrchnej časti pozemku. Nachádza sa v slepej ulici v tichej lokalite Suchého Vrchu na úpätí Malých Karpát. Lokalita je na kopci, slnečná obklopená lesom.

Prístup do lokality od obce Limbach vzdialenej cca 1 km je po asfaltovej ceste, miestami nespevnenej. Lokalita je pôvodne využívaná ako Chatová oblasť, aktuálne väčšinou celoročne obývaná, kde sa nachádzajú rodinné domy, prebudované, či dostavané chaty.

Pozemok sa predáva so staršou využívanou podpivničenou chatou, so súpisným číslom. Chata je drevenej konštrukcie, podpivničená s murovanou pivnicou s krbom a komínom.

Chata pozostáva z terasy, miestnosti na prízemí s krbovými kachlami, kuchynského kútu, miestnoti s umývadlom (voda úžitková so spoločného zdroja vody chatovej oblasti využívaná od jari do jesene). Na poschodí je priestor na spanie a skriňa. V pinici sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom a malý sklad. Je zariadená ako je na fotkách. Využívaná je rekreačne, je možné si ju upraviť na rekreáciu, prerobiť na celoročné bývanie, alebo prípadne na jej mieste postaviť novú stavbu. Celková plocha chaty a pivnice je 50 m2. Zastavaná plocha chaty je 22 m2.

Na pozemku je: zavedená elektrina, žumpa, susedné chaty majú vodu dovedenú vŕtanými studňami.

Parkovanie je možné priamo na spodnej rovinatej časti pozemku za vstupnou bránou.

Obec Limbach je vzdialený 1 km, kde sa nachádzajú obchody, škola, materská škola, kostol, futbalový štadión, vinárstva

Cena je uvedená vrátane provízie, kompletného právneho a poradenského servisu, HÚ nie je možné čerpať na kúpu pozemku.

Pozemok sa nachádza v blízkosti obcí: Pezinok, Vinosady, Modra, Modra – Harmónia, Kučišdorfská Dolina, Svätý Jur, Slovenský Grob, Viničné

© 2023 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo