REZERVOVANÉ Na predaj nebytový priestor 500 m2, Bratislava, Podunajské Biskupice

REZERVOVANÉ Na predaj nebytový priestor 500 m2, Bratislava, Podunajské Biskupice

Na predaj nebytový priestor – sklad s kanceláriou o veľkosti 500 m2, Bratislava, Podunajské Biskupice, Stavbárska ulica využívaný v ako skladový priestor.

Priestor je čiastočne rekonštruovaný vrátane elektriky, boli odstránené priečky medzi jednotlivými sekciami, zvýšený strop, plastové okná, elektrické brány, zrekonštruované sociálne zariadenia a kuchynka, kancelárie, elektrické kúrenie do radiátorov.

Pozostáva z: kancelárie o veľkosti 80 m2, skladový priestor o veľkosti 400 m2, 3x WC, sprcha, kuchynka. Priestor je vysoký 295 cm a je možné ho zvýšiť ešte o 25 cm (časť priestoru už zvýšená bola). Mesačné je cca 340,- EUR vrátane energií a kúrenia. Parkovanie možné pred objektom.

Priestor má 2 elektrickú rolovaciu bránu, plastové okná, vonkajšie mreže, bezpečnostné vchodové dvere. Možnosť vjazdu osobným, alebo dodávkou cez dve brány. Priestor je vhodný ako sklad, autoservis, pneuservis, dielňa, predajňa, kancelárske priestory, je ho možné sekciovo upraviť a využiť ho pre potreby ako potrebujete.

Voľný podľa dohody.

Cena je uvedená s províziou a kompletným právnym a poradenským servisom.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Vrakunská, Bieloruská, Hradská, Železničná, Toryská, Lotyšská, Uzbecká, Podzáhradná

© 2020 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo