Na predaj chata, Tajov, Králiky, okr. Banská Bystrica

Na predaj chata, Tajov, Králiky, okr. Banská Bystrica

Na predaj podpivničená chata – rekreačný domček, na pozemku 888 m2, Tajov, okr. Banská Bystrica v peknom prostredí neďaleko Ski Králiky s lyžiarskym akreálom a neďaleko bielej stopy vhodnej pre vášnivých lyžiarov a bežkárov v zime a turistov a hubárov v lete.

Chata sa nachádza pri ceste do obce Králiky, prístup po asfaltovej ceste. Pozemok je v spodnej časti rovinatý s možnosťou parkovania viacej áut, zvyšok pozemku je svahovitý s terénnymi úpravami do terás. Na pozemku sa nachádza miesto pre ohnisko, možnosť výsadby skalky, zelene, pestovanie zeleniny.

Chata sa nachádza v hornej časti pozemku, prístupnej po schodisku. Je možné prípadne postaviť chatu zastavanej plochy do 60 m2.

Chata je drevená s podkrovím postavená na murovaných základoch s pivnicou. Na prízemí chaty sa nachádza spoločenská miestnosť s pieckou, v chodbe je kuchynka a schody na poschodie. Na poschodí je miestnosť na spanie a balkónik. Pri chate pod strechou je sklad na náradie. Do chaty sa vchádza z murovanej terasy. Na pozemku je elektrika, vodu je možné napojiť z prameňa.

Chatu je možné prerobiť podľa vlastných predstáv, dorobiť napr. drevenú terasu s výhľadom na údolie, dostavať ďalšiu miestnosť a viac využiť priestor pozemku, či postaviť altánok.

Ideálne miesto na relax s vynikajúcou dostupnosťou do Banskej Bystrice. Vhodná investícia, nakoľko je obec Tajov vzdialená len 6 km od diaľnice R1 prístupná celoročne po udržiavanej ceste. Ski Králiky vzdialené od chaty 3,5 km. Pri chate je zástavka autobusu smer Králiky a Banská Bystrica.

Cena je uvedená vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu. Pri rýchlom a serióznom jednaní je možnosť dohode na cene.

Nachádza sa v blízkosti: Ski centrum Kraliky, Skalka, Biela stopa, Banská Bystrica, Kováčová, Sliač, Zvolen

© 2021 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo