Na predaj Chata na pozemku 888 m2, Tajov, okr. Banská Bystrica

Na predaj Chata na pozemku 888 m2, Tajov, okr. Banská Bystrica

Na predaj Chata na pozemku 888 m2, Tajov, okr. Banská Bystrica v peknom prostredí neďaleko Ski Králiky so skvelým lyžiarskym akreálom a neďaleko bielej stopy vhodnej pre vášnivých lyžiarov a bežkárov v zime a turistov a hubárov v lete.

Chata sa nachádza v blízkosti cesty do obce Králiky, prístup po asfaltovej ceste. Pozemok je v spodnej časti rovinatý s možnosťou parkovania viacej áut, zbytok pozemku je svahovitý. Na pozemku sa nachádza miesto pre ohnisko a chata v hornej časti pozemku, prístupnej po schodisku. Pozemok nebol dlhšie udržiavaný, potrebuje viac lásky a vie poskytnúť relax v peknom prostredí.

Chata je drevená s podkrovím postavená na murovaných základoch s pivnicou. Na prízemí chaty sa nachádza spoločenská miestnosť s pieckou, v chodbe je kuchynka a schody na poschodie. Na poschodí je miestnosť na spanie a balkónik. Pri chate pod strechou sklad na náradie. Do chaty sa vchádza z murovanej terasy. Na pozemku je elektrika, vodu je možné napojiteť z prameňa.

Chatu je možné prerobiť podľa vlastných predstáv, dorobiť napr. drevenú terasu s výhľadom na údolie, dostavať ďalšiu miestnosť a viac využiť priestor pozemku, či postaviť altánok.

Ideálne miesto na relax s vynikajúcou dostupnosťou do Banskej Bystrice. Vhodná investícia, nakoľko je obec Tajov vzdialená len 6 km od diaľnice R1 prístupná celoročne. Ski Králiky vzdialené od chaty 3,5 km, pod chatou je zástavka, odkiaľ chodí autobus aj na smer do BB.

Cena je uvedená vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu.

© 2019 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo