Na predaj 4 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto, Palisády, Gunduličova ulica

Na predaj 4 izbový byt, Bratislava, Staré Mesto, Palisády, Gunduličova ulica

Na predaj 4 izbový byt, 125 m2, Bratislava, Staré Mesto, Palisády, Gunduličova ulica, CENTRUM

Byt je po rekonštrukcii, má 2x balkón, priestranné izby s veľkými drevenými dverami a vysokým stropom, je na 2 poschodí v 2 poschodovom bytovom dome, ktorý sa nachádza len 250 m od prezidentského paláca, má len 4 bytové jednotky, je zateplený s rekonštruovaným schodiskom bez výťahu. Nad bytom sa nachádza neobývané podkrovie, kde by bolo možné dobudovať este ďalšie miestnosti po dohode s vlasníkmi.

Celková plocha bytu je 125 m2 vrátane dvoch balkónov, samostatná plocha bytu je 119,5 m2.

Výška stropov je 3,2 m. Pivničná murovaná kopka je v podkroví bytového domu. Byt veľké priestranné izby, parkety v izbách, pôvodné drevené interiérové dvere, veľké okná do ulice, je slnečný a svetlý so samostatným kúrením a ohrevom vody.

Pri rekonštrukcii bola robená: kompletne elektroinštalácia v byte, rozvody vody vrámci bytu, rozvody kúrenia, menené okná, rekonstruovaná kúpelňa, repasované parkety, stierky. Rekonštrukcia bola robená cca 10 rokov dozadu.

Pozostáva: z priestrannej vstupnej chodby, veľkej kuchyne s balkónom a komorou, veľkej jedálne a obývačky, spálne, detskej izby s balkónom do ulice, kúpeľne so sprchovým kútom s vaňou a oknom a samostatného WC.

Cena je uvedená vrátane provízie, kompletného právneho a poradenského servisu. Zabezpečujeme kompletný servis pri vybavovaní financovania kúpy nehnuteľnosti, odborné poradenstvo v priebehu celého obchodu až do prehlásenia energií na nového vlastníka.

V blízkosti sa nachádzajú: prezidentská záhrada, prezidentský palác, zástavky MHD s dobrou dostupnosťou do všetkých častí mesta, obchody, kúsok do historického centra mesta, vlaková stanica

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Štefánikova, Hodžovo námestie, Palisády, Tolstého, Sládkovičova, Mateja Bela, Lermontovova, Kuzmányho, Štetinova, Panenská, Staromestská, Kuzmányho, Kozia, Podjavorinskej, Flöglova, Fraňa Krála, Somolického, Banskobystrická, Suché Mýto, nám. 1. mája, Vysoká, Poštová, Drevená

© 2021 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo