ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj 3 izbový byt, 78 m2, 2x loggia, Bratislava, Dúbravka, Hanulova ulica

ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj 3 izbový byt, 78 m2, 2x loggia, Bratislava, Dúbravka, Hanulova ulica

Na predaj 3 izbový byt o celkovej veľkosti 78,48 m2 po čiastočnej rekoštrukcii, 2x loggia, Bratislava, Dúbravka, Hanulova ulica. Jeden z najväčších typov 3 izbových bytov v Dúbravke.

Nachádza sa na začiatku Dúbravky oproti Domu služieb na 8. poschodí z 12., v zateplenom bytovom dome, 3x výťah (2x malý a 1x nákladný). Byt ma čistú podlahovú plochu bytu 70,96 m2, 2x loggia spolu 7,97 m2 a je orientovaný na dve svetové strany na východ a západ. Blísko do neďalekého lesa.

Pri čiastočnej boli vymenené: plastové okná, čiastočne elektrické rozvody (v kúpelni a kuchyni), zväčšená kúpelňa s WC, hladké stierky, jedna zasklenná loggia (fínsky predklenný systém), druhá loggia je otvorená s drevenou podlahou.

Byt pozostáva: zo vstupnej chodby, z dvoch nepriechodných izieb so vstavanými skriňami, veľkej obývačky, priestrannej samostatnej kuchyne a 2x loggie, šatníka v chodbe, veľkej kúpeľne s WC. 2 izby sú orientované na východ, obývačka s kuchyňou na západ.

K bytu prislúcha vynovená pivnica v suteréne domu (spoločné pivnice prešli kompletnou rekonštukciou – elektrika, stierky, kobky sú kovové). V bytovom dome sú menené kompletne spoločné stúpačky, výťahy, vchody na elektronický kľúč.

Cena je uvedená vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu.

Byt sa predáva bez ťarchy, kúpou voľný.

V blízkosti sa nachádza: MHD (električky, autobusy), pri nákupnom stredisku Dom služieb, školy, škôlky, zdravotné stredisko, detské ihriská, športoviská, bežecká dráha, workoutové ihrisko, cyklotrasy, v blízkosti lesa.

V blízkosti ulíc: Bujnákova, Klimkovičova, Sokolíkova, Švantnerova, Kudlákova, M. Schneidera Trnavského, Ľuda Zúbka, Harmincova, Bullova, Damborského, Bošániho, Bagarova, Bazovského, Landauova

VIDEO YouTube https://youtu.be/x-tgw9Ga8G8

© 2022 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo