Na predaj 3 izbový byt, 64 m3, Bratislava, Dúbravka, Hanulova ulica

Na predaj 3 izbový byt, 64 m3, Bratislava, Dúbravka, Hanulova ulica

Na predaj 3 izbový byt, Bratislava, Dúbravka, Hanulova ulica o veľkosti 64 m2 po rekonštrukcii na začiadku Dúbravky

Nachádza sa na 6. poschodí z 12., 3x repasovaný výťah v zateplenom bytovom dome, menené spoločné stúpačky, vchody na elektronický kľúč.

Byt ma čistú podlahovú plochu bytu 64 m2 + pivnica o veľkosti 2 m2, orientovaný je na tichú stranu na západ.

Pri rekonštukcii boli vymenené: kompletne elektrické rozvody, dátové rozvody, ističe, rekonštruovaná kúpelňa a WC, menené plastové okná, interiérové dvere, menené vodovodné a odpadové rúry v byte, dekoračné stierky, plávajúce podlahy, veľká vstavaná skriňa v spálni.

Byt pozostáva: zo vstupnej chodby, komory, kúpeľne, samostatného WC, troch izieb z toho spálňa má vstavané skrine, obývačky a samostatnej kuchyne s francúzskym oknom. Izby okrem obývačky sú nepriechodné.

K bytu prislúcha kovová pivnica v suteréne domu (pivnice prešli kompletnou rekonštukciou).

Cena je uvedená bez provízie.

V blízkosti sa nachádza: MHD (električky, autobusy) s dobrou dostupnosťou do mesta, pri nákupnom stredisku Dom služieb, školy, škôlky, detské ihriská, zdravotné stredisko, cyklotrasy, kúpalisko Rosnička, Devínska Kobyla, les kúsok od domu.

V blízkosti ulíc: Bujnákova, Klimkovičova, Sokolíkova, Švantnerova, Kudlákova, M. Schneidera Trnavského, Ľuda Zúbka, Harmincova, Bullova, Damborského, Bošániho, Bagarova, Bazovského, Landauova

© 2024 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo