Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Ružinov, Čaklovská ulica

Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Ružinov, Čaklovská ulica

Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Ružinov, Čaklovská ulica s loggiou a balkónom v blízkosti jazera Štrkovec.

Celková plocha 55 m2, plocha bytu 51,4 m2 + loggia 2,9 m2,  balkón o veľkosti 0,8 m2, pivnica 1,5 m2.

Byt je po staršej čiastočnej rekonštrukcii (plastové okná, boli prebrúsené a tmelené drevené parkety, menená dlažba, kuchynská linka, obklady) nachádza na 1. poschodí z 9 s výťahom, bytový dom sa zatepluje, robia sa nové zábradlia na balkónoch a lóggiach. Vchod je už kompletne vynovený, nový výťah, menená vstupná brána, spoločné stúpačky.

Pozostáva: zo vstupnej chodby s možnosťou dobudovania vstavanej skrine, kúpelne s vaňou, samostatného WC, priechodnej obývacej izby, samostatnej kuchyne s balkónom a spálne s loggiou. Byt je otočený do parku.

Vybavenosť v okolí: zástavky MHD s dobrou dostupnosťou do centra mesta, školy, škôlky, potraviny, detské ihriská pri dome, cyklotrasy, Park Andreja Hlinku, nemocnica Ružinov.

Cena 163.000,- EUR je uvedená bez provízie. Provízia je vo výške 2.000,- EUR a dopočítava sa k cene vrátane kompletného právneho a poradenského servisu. Zabezpečujeme aj kompletný servis pri vybavovaní financovania kúpy nehnuteľnosti.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Ružinovská, Komárnická, Herlianska, Kapušianska, Trebišovská, Drieňová, Solivarská, Svidnícka, Smolnícka, Tomášikova, Astrova, Ľanova, Papraďova

© 2020 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo