Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Petržalka, Betliarska ul.

Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Petržalka, Betliarska ul.

Na predaj NOVOSTAVBA 2 izbový byt 53,72 m2 + balkón o velkosti 4,97 m2, celkovo 58,69 m2, Bratislava, Petržalka, Betliarska ulica neďaleko jazera Draždiak a v blízkosti nemocnice Antolská. K bytu je parkovacie miesto o veľkosti 13 m2 pred bytovým domom (nie je zahrnuté v cene bytu).

Byt sa nachádza na 3. poschodí z 5 s výťahom, bytový dom je zateplený, kamerový systém, vlastná kotolňa v bytovom dome. K bytu prislúcha pivnica o výmere 1 m2. Bytový dom bol skolaudovaný bol v roku 2014.

Pri dome je oplotený dvor len pre obyvateľov domu, kde sa nachádza altánok, detské ihrisko, v lete bazén. Bytový dom sa nachádza vedľa projektu MELROSE v kľudnej lokalite.

Pozostáva: zo vstupnej priestrannej chodby so vstavanou skriňou, kúpelne s vaňou samostatného väčšieho WC, obývacej izby s kuchynským kútom s balkónom a samostatnej spálne s veľkou vstavanou skriňou.

Mesačné náklady na 2 osoby sú 120,- EUR/mes. + elektrika 35,- EUR/mes.. Orientácia bytu je na východ.

Vybavenosť v okolí: dobré napojenie na Dolnozemskú cestu, Panónsku cestu, zástavky MHD s dobrou dostupnosťou do centra mesta, školy, škôlky, potraviny, LIDL, jazero Draždiak, cyklotrasy, nemocnica Antolská.

Cena 164.500,- EUR je uvedená vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu. V cene nie je zahrnutá cena parkovacieho miesta, ktoré je možné k bytu dokúpiť v cene 9.500,- EUR. Zabezpečujeme bezplatný kompletný servis pri vybavovaní hypotéky a financovania kúpy nehnuteľnosti.

Nachádza sa v blízkosti ulíc:  Bzovícka, Ľubovnianska, Antolská, Tematínska, Jasovská, Krásnohorská, Turnianska, Žehliarska, Panónska cesta, Dolnozemská cesta, Lietavská, Vyšehradská, Vigľašská.

© 2020 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo