Na predaj 1 izbový byt, Bratislava, Ružinov, Polárna ulica

Na predaj 1 izbový byt, Bratislava, Ružinov, Polárna ulica

Na predaj novostavba 1 izbový byt o veľkosti 33 m2, Bratislava, Ružinov, Polárna ulica

Byt sa nachádza na 1 poschodí, 7 poschodového bytového domu s výťahom s bezbarierovým prístupom. Bytový dom bol kolaudovaný v roku 2006 a je s vysporiadaným pozemkom pod domom.

Predáva sa bez ťarchy a je ihneď voľný k nasťahovaniu. K bytu je k dispozícii aj pivnica na poschodí oproti bytu.

Nízke náklady 62,- EUR/mes. na 1 osobu komplet s energiami (správa domu, elektrina, voda, kúrenie). Vhodný aj ako investícia na prenájom.

Je čiastočne zariadený a vybavený spotrebičmi, práčkou, chladničkou, rozkladacia sedačka, skrinky a ako je zariadenie na fotkách. Môže byť podľa dohody aj nezariadený.

Nachádza sa v novostavbe v tichej lokalite s dobrou dostupnosťou do centra mesta, v blízkosti LIDL, zástavky MHD, reštaurácie. Dobré parkovanie na ulici.

Pozostáva zo vstupnej chodby s vešiakovou stenou, izby s kuchynským kútom, vybavenej skriňou, skrinkami, jedálenským stolom so stoličkami, LCD TV, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a kúpelne so sprchovacím kútom, umývadlom, WC a práčkou. Orientácia je na SV.

Cena je uvedená vrátane provízie a kompletného právneho a poradenského servisu.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Ružinovská, Súmračná, Ostredkova, Družicova, Galaktická, Obežná, Astronomická, Exnárova, Chlumeckého, Šándorova, Ivana Horvátha

© 2019 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo