Na prenájom 2 izbový byt, CUBICON, Staré Grunty, Bratislava, Karlova Ves

Na prenájom 2 izbový byt, CUBICON, Staré Grunty, Bratislava, Karlova Ves

Na prenájom 2 izbový byt, 56 m2 plus balkón o veľkosti 3 m2, Novostavba CUBICON – Bratislava, Karlova Ves, Mlynská dolina, Staré Grunty.

Parkovanie je možné pred bytovým domom na parkovisku s rampou pre majiteľov bytov.

Nachádza sa na 2 poschodí orientovaný do dvora a k dispozícii je pivnica v suteréne bytového domu.

Byt pozostáva: zo vstupnej chodby, samostatnej spálne, obývačky s balkónom a kuchynským kútom, kúpeľne, samostatného WC s umývadlom a práčkou. Orientácia juhozápadná.

Byt sa prenajíma zariadený a vybavený: v chodbe sa nachádza vešiaková skriňa s botníkom, práčka, manželská posteľ, v stavané skrine v spálni, rohová sedačka a obývačkový nábytok, LCD TV, stôl so stoličkami v obývačke, chladnička, zabudovaná rúra, varná doska, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, základné vybavenie kuchyne (vrátane riadu, príbor).

Byt je zariadený a vybavený ako na fotkách.

Voľný IHNEĎ k nasťahovaniu.

Cena 530,- EUR/mes. najom + 150,- EUR/mes. energie spolu 680,- EUR/mes. vrátane energií, internetu, kaucia vo výške nájmu, provízia vo výške 1/2 nájmu s energiami.

Do nákupného centra Cubicon sa dá prejsť výťahom cez garáže suchou nohou a pohodlne si nakúpiť (BILLA, DM drogéria, obchody).

V blízkosti sa nachádza: nákupné centrum Cubicon, zástavky MHD do centra mesta, detské ihrisko pod domom s parkom v uzatvorenom dvore.

© 2023 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo