Na prenájom 2,5 izbový byt, 62 m2, Bratislava, Staré Mesto, Krížna ulica

Na prenájom 2,5 izbový byt, 62 m2, Bratislava, Staré Mesto, Krížna ulica

Na prenájom 2,5 izbový byt 62 m2 s balkónom, Bratislava, Staré Mesto, Krížna ulica po rekonštrukcii na 2. poschodí s výťahom.

Byt je kompletne zariadený a je po kompletnej rekonštrukcii.

Pozostáva zo: vstupnej chodby, obývačky, spálne, kuchyne, komory, 1/2 izby, kúpelne a samostatného WC s umývadlom. Kúpelňa je prístupná zo spálne. Pri kuchyni je menší balkón orientovaný do dvora.

Vybavenie: nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – sporák, vstavaná rúra, umývačka riadu, vstavaná mikrovlnná rúra, chladnička pri kuchyni komora a balkón. 1/2 izba slúži ako pracovňa s pracovným stolom a policovým dielom. V kúpeľni práčka, v obývačke, skrinky, jedálenský stôl so stoličkami, sedačka a TV v byte nie je. V spálni je veľká vstavaná skriňa, manželská posteľ a nočné stolíky. Veľká vstavaná skriňa s úložným priestorom v stupnej chodbe.

Byt je voľný k nasťahovaniu od 7.6.2020.

Cena nájmu je 490,- EUR/mes. bez energií, 130,- EUR/mes. energie vrátane internetu a pripojenia TV. Spolu 620,-€/mes.. Pri podpise zmluvy sa platí depozit vo výške mesačného nájmu. Provízia vo výške 1/2 nájmu.

Nachádza sa v blízkosti: zástavky MHD s dobrou dostupnosťou do centra mesta (peši cca 10 min.), potraviny cez cestu, reštaurácie, kaviarne, obchody, OC Centrál, Blumentál, DELL, Lekárska fakulta.

© 2020 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo