REZERVOVANÉ Na prenájom 2,5 izbový byt, 62 m2, Bratislava, Staré Mesto, Krížna ulica

REZERVOVANÉ Na prenájom 2,5 izbový byt, 62 m2, Bratislava, Staré Mesto, Krížna ulica

Na prenájom 2,5 izbový byt 62 m2 s balkónom, Bratislava, Staré Mesto, Krížna ulica po rekonštrukcii na 2. poschodí s výťahom.

Byt je kompletne zariadený a je po kompletnej rekonštrukcii.

Pozostáva zo: vstupnej chodby, obývačky, spálne, kuchyne, komory, 1/2 izby, kúpelne a samostatného WC s umývadlom. Kúpelňa je prístupná zo spálne. Pri kuchyni je menší balkón orientovaný do dvora.

Vybavenie: nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – sporák, vstavaná rúra, umývačka riadu, vstavaná mikrovlnná rúra, chladnička pri kuchyni komora a balkón. 1/2 izba slúži ako pracovňa s pracovným stolom a policovým dielom. V kúpeľni práčka, v obývačke, skrinky, jedálenský stôl so stoličkami, rohová rozťahovacia sedačka. V spálni je veľká vstavaná skriňa, manželská posteľ a nočné stolíky. Veľká vstavaná skriňa s úložným priestorom v stupnej chodbe.

Byt je voľný k nasťahovaniu od 1.7.2021.

Cena nájmu je 500,- EUR/mes. bez energií, 130,- EUR/mes. energie vrátane internetu a pripojenia TV. Spolu 630,-€/mes.. Pri podpise zmluvy sa platí depozit vo výške mesačného nájmu. Provízia vo výške 1/2 nájmu.

Nachádza sa v blízkosti: zástavky MHD s dobrou dostupnosťou do centra mesta (peši cca 10 min.), potraviny cez cestu, reštaurácie, kaviarne, obchody, OC Centrál, Blumentál, DELL, Lekárska fakulta.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Záhradnícka, Šoltésovej, Špitálska, Kararadžičova, Justičná, Sasinkova, Moskovská, Chorvátska, Strážnická, Poľská, Nám. Martina Benku, Americké námestie, Blumentálska, Radlinského, Vazovova

© 2021 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo