Na prenájom 3 izbový byt, mezonet, Bratislava, Staré Mesto

Na prenájom 3 izbový byt, mezonet, Bratislava, Staré Mesto

Na prenájom kompletne zariadený 3 izbový mezonetový byt, Bratislava, Staré Mesto, Povraznícka ulica, s možnosťou parkovania v uzatvorenom dvore (nie je zaručené).

Rozloha bytu je 65 m2 + 3,5m2 balkón. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome na 5. poschodí, bez výťahu. Byt sa nachádza v príjemnom prostredí širšieho centra.

Na spodnom podlaží bytu sa nachádza obývacia miestnosť spojená s kuchyňou a schodiskom, spálňa, kúpeľňa, WC. Na hornom podlaží sa nachádza galéria/pracovňa. Byt je slnečný.

Vybavenie bytu: drevené podlahy, kožená sedacia súprava, klimatizácia, kúrenie s vlastnou reguláciou, TV+satelit (SK/CZ stanice + cca 200 zahr.), šatníková skriňa, veľká dvojlôžková posteľ (polohovateľné matrace s nastaviteľnou tvrdosťou), umývačka riadu, práčka, drtič odpadu, varná doska, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, alarm. Možnosť zriadenia internetu (rýchlosť do 300 Mbit/s).

Byt je vhodný pre 1-2 osoby.

Obhliadky sú možné od 03.12.2018. Byt je voľný k nasťahovaniu od 2. januára 2019.

Cena je uvedená bez energií. Energie + 100,- EUR/mes. spolu 750,- EUR/mes.. Pri podpise sa sa platí aj depozit vo výške mesačného nájmu s energiami. Provízia je vo výške 1/2 nájmu s energiami.

V blízkosti ulíc: Björnsonova, Záhrebská, Tabakova, Žilinská, Karpatská, Šancova, Belopotockého, Mýtna, Vazovova

© 2018 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo