Na predaj 3 izbový byt, Bratislava, Lamač, Heyrovského ulica

Na predaj 3 izbový byt, Bratislava, Lamač, Heyrovského ulica

Na predaj 3 izbový byt, novostavba, o celkovej ploche 85,74 m2, 2x loggia, Bratislava IV, Lamač, Heyrovského ulica.

Nachádza na 2. z 5. poschodového bytového domu postaveného v roku 2006 s výťahom otočený na tichú ulicu. Izby sú orientované na východnú a komora, kuchyňa a vstup na západnú stranu. Plocha bytu bez loggí je 77,67 m2.

Byt pozostáva: zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, kúpelne, samostatného WC, izby s loggiou, veľkej 24 m2 obývacej izby, samostatnej kuchyne s komorou a spotrebičmi (plynová varná doska, teplovzdušná rúra, umývačka riadu, digestor), spálne so vstavanou skriňou. Menený nový plynový kotol v roku 2013.

Z obývacej izby a spálne je vstup na jednu loggiu, druhá je samostatná pri detskej izbe. Okná sú plastové s vnútornými žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Vedľa bytu na poschodí je pivnica. Vstup do bytu je cez zasklennú pavlač.

Byt sa predáva čiastočne so zariadením a vybavením vybavenie je započítané v cene bytu, prípadne môže byť byt vyprataný.

Náklady na byt pre 4 člennú rodinu 150,- EUR aj s energiami (správca, elektrika, plyn).

Cena je uvedená s províziou a kompletným právnym a poradenským servisom. Byt sa predáva bez ťarchy.

V blízkosti je: základná škola, zástavky MHD, potraviny, obchody, pošta, parky, služby, les. Parkovanie pred domom.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Hodonínska, Studenohorská, Podháj, Vrančovičova, Cesta na Klanec, Podlesná, Bakošova, Havelkova, Na barine.

© 2019 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo