REZERVOVANÉ Na predaj 2,5 izbový byt, Bratislava, Rača, Krasňany

REZERVOVANÉ Na predaj 2,5 izbový byt, Bratislava, Rača, Krasňany

Na predaj 2,5 izbový byt, Bratislava, Rača, Krasňany, Kadnárova ul. (bližšie k Vrbenského ul.) o veľkosti 58,9 m2 po kompletnej rekonštrukcii. Byt má atypicky zmenenú dispozíciu navrhovanú architektom. Nachádza sa na 2. p. z 2.

Byt je po kompletnej rekonštrukcii so samostatným plynovým kúrením. Náklady pre 5 osôb sú 172,- EUR vrátane fondu opráv, energií, elektriky, plynu. Boli menené plastové okná, kompletne menená elektoroinštalácia, stierky, podlahy, pôvodné drevené parkety v izbách boli repasované.

Bytový dom sa bude kompletne rekonštruovať (má sa osádzať balkón k bytu – v súčastnosti je väčší francúzsky), bude sa robiť nová nadstavba, nová strecha, spoločné stúpačky, zateplovať dom, rekonštruovať spoločné priestory.

Byt pozostáva z kuchyne, cez ktorú sa vstupuje do bytu, obývacej izby, spálne s balkónom, kúpelne so sprchovým kútom s oknom a spacím kútom, vedľa obývacej izby (dá sa využiť na pracovňu, šatník).

Cena 133.000,- EUR je uvedená s províziou a kompletným právny a poradenským servisom. Možnosť HÚ.

Pri dome zástavky MHD, škola pri dome, škôlka, detské ihriská, neďaleko do prírody, veľa zelene, obchody, dobré parkovanie. Kúpalisko Krasňany 3 min. peši. V blízkosti Pekná cesta, príroda, miesta na opekanie, behanie, bicyklovanie.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Hubeného, Cyprichova, Jozefa Hagaru, Pekná cesta, Račianska ulica.

© 2018 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo