Na predaj 2 izbový byt pri Golfovom ihrisku, Hrubá Borša, okr. Senec

Na predaj 2 izbový byt pri Golfovom ihrisku, Hrubá Borša, okr. Senec

Na predaj 2 izbový byt NOVOSTAVBA pri Golfovom ihrisku, ul. Pri Akadémii, obec Hrubá Borša, okr. Senec.

Byt je s balkónom o veľkosti 60 m2 s parkovacím miestom pred bytovým domom a pekným výhľadom na areál GREEN Resort. Vstup je bezbariérový, v dome je výťah. Nachádza sa na 2 poschodí z 5.

Byt pozostáva: zo vstupnej chodby s bezpečnostnými dverami, obývacej izby s kuch. kútom s výstupom na balkón. Obývacia izba je priechodná do priestrannej spálne. Kúpelňa je s rohovou vaňou a WC. Byt má dobrú dispozíciu s možnosťou umiestnenia vstavaných skríň.

Predáva sa so vstavaným nábytkom: kuchynská linka s ostovčekom na mieru, so vstavanými spotrebičmi (indukčná varná doska, vstavaná rúra, chladnička s mrazničkou, mikrovlná rúra, umývačka riadu). Veľká skriňa v spálni aj v predsieni spolu so skrinkou na topánky, skrinkové zostavy v obývačke. Ostatné vybavenie bytu je na dohode, prípadne bez nábytku.

Byt je orientovaný na golfové ihrisko, je slnečný s klimatizáciou, samostatným podlahovým kúrením a ohrevom vody s reguláciou v byte.

Mesačné náklady sú komplet na 2 osoby aj s elektrikou, pripojením internetu a TV 110,- EUR.

Cena je uvedená bez provízie, ktorá sa pripočítava k cene vo výške 1.800,- EUR vrátane poplatkov, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva. Cena vrátane provízie je 76.800,- EUR.

© 2018 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo