Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Ružinov – Trnávka, Vietnamská ul.

Na predaj 2 izbový byt, Bratislava, Ružinov – Trnávka, Vietnamská ul.

Na predaj 2 izbový byt, s loggiou a balkónom, Bratislava, Ružinov – Trnávka, Vietnamská ulica.

Celková plocha bytu je 62,67 m2, s balkónom a veľkou loggiou, nachádza sa na 1. poschodí z 5 v zateplenom bytovom dome v výťahom. Prístup do bytu je bezbariérový.

Byt bol rekonštruovaný – menená kompletne elektrika, rozvody vody, plastové okná, menená dlažba v chodbe a kuchyni, kompletne zrekonštruovaná kúpelňa a WC, v obývačke vybrúsené a prelakované drevené parkety.

Plocha bytu je 56,35 m2 spolu s balkónom a loggiou 62,67 m2. Bytový dom je odsadený od Ivanskej cesty v tichom prostredí s kopou zelene.

Byt pozostáva: z 2 obytných miestností, z obývačky je výstup na loggiu a samostatnej kuchyne s balkónom, kúpeľňe s vaňou a samostatné WC. V stupnej chodbe je vstavaná skriňa. K bytu prislúcha murovaná väčšia pivnica na prízemí domu.

V byte je samostatný ohrev vody, kúrenie je centrálne.

Cena 133.000,- EUR je uvedená vrátane provízie, kopletného právnehoho a poradenského servisu, možný HÚ.

V blízkosti je obchodné centrum AVION, LIDL, zástavky MHD s dobrou dostupnosťou do centra, školy, škôlky, ihriská, športoviská, cyklotrasy.

Nachádza sa v blízkosti ulíc: Ivánska cesta, Piesočná ulica, Beckovská, Galvaniho, Slowackého, Na križovatkách, Kašmírska, Bulharská, Ostredky.

© 2018 - CAFE Reality
Login
Powered by Muxo